Firemní loga

Firemní logo je jednoznačně nejvýznamnějším vizuálním prvkem firmy. Logo by v sobě mělo na první pohled odrážet zaměření firmy, mělo by být originální, elegantní, graficky a typograficky čisté a čitelné, a to i v malých velikostech. Proto by se tvorba loga neměla podceňovat, a měla by se svěřit do rukou profesionálům. Často se musí vytvořit mnoho variant a barevných kombinací než vznikne finální značka podle přání zákazníka. Díky tomu je tvorba loga časově náročnější.

V častých případech se k firemnímu logu vytváří logo manuál, ve kterém jsou jasná pravdila umístění loga na tiskovinách, velikosti, barevnost, písma a jiné specifikace. Díky logo manuálu stoupá hodnota vaší značky, díky jasně definované jednotné vizuální komunikaci.

Co vám přinese kvalitní logo?

  • Získáte originální značku, která bude reprezentovat vás a vaší firmu na trhu a odliší vás od konkurence, což ocení jak vaši partneři, tak zákazníci.
  • Vzbudí u zákazníka důvěru ve vaše služby a produkty
  • Podporu v rozvoji celkové firemní strategie – CORPORATE DESIGN

Nabízíme vám:

  • Kvalitní vektorové logo pro široké využití na všech firemních materiálech (vizitky, hlavičkové papíry, faktury, letáky, brožury, pozvánky, web), v libovolných velikostech bez ztráty kvality.
  • Vždy vám vytvoříme více variant loga, a vámi vybraný návrh dokončíme do finální podoby podle vašich představ a přání.
  • Logo vám vytvoříme cca do 10 dnů. Logo by se nemělo tvořit ve spěchu, vždy se to pak odráží na kvalitě.